Poczytaj trochę o Naszej działaności

Welders Factory – Łączymy wiedzę z doświadczeniem by budować i szkolić lepiej.

 

Kim jesteśmy?

Firma Welders Factory jest firmą działającą na rynku od 2014 roku.
Początkowo firma działała pod nazwą Unicorn i wykonywała usługi na potrzeby przemysłu okrętowego, głównie przy remontach statków. Dzisiaj w zakresie działania firmy Welders Factory znajdują się remonty statków, budowa nowych jednostek pływających, ale także działalność szkoleniowa, która główny nacisk kładzie na szkolenia spawalnicze.

Firma Welders Factory posiada własny ośrodek spawalniczy atestowany przez Instytut Spawalnictwa w Gliwicach oraz warsztat ślusarski zlokalizowany w Gościcinie przy ulicy Mikołaja.

Ośrodek Welders Factory szkoli ponad 300 osób rocznie, zarówno spawaczy jak i monterów. Posiadamy wysoko wyspecjalizowaną kadrę instruktorską oraz realizujemy projekty unijne dzięki czemu nasze kursy cieszą się dużą popularnością.

Posiadamy status Niepublicznej Placówki Oświatowej i nasza szkoła wpisana jest do rejestru  instytucji szkoleniowych Wojewódzkiego Urzędu Pracy w Gdańsku

 

Co możemy dla Ciebie zrobić?

Specjalizujemy się w pracach spawalniczych, ślusarskich oraz rurarsko-hydraulicznych.
Zatrudniamy najlepszych instruktorów, którzy pomogą Ci podnieść kwalifikacje, zmienić zatrudnienie, albo przystąpić do egzaminu lub certyfikacji. Organizujemy kursy i szkolenia w kilkudziesięciu zawodach i specjalnościach. Dodatkowo, wydawane przez nas uprawnienia spawalnicze ważne są w krajach Unii Europejskiej.

 

Dlaczego my?

Nasz ośrodek jako jeden z nielicznych na rynku stawia nie tylko na zdobycie uprawnień i umiejętności, ale dzięki współpracy z firmami z branży stoczniowej staramy się pomóc w zdobyciu pracy po kursie. Ponadto w naszym gronie pedagogicznym uczą wieloletni fachowcy, którzy prócz wiedzy teoretycznej posiadają ogromne doświadczenie praktyczne, które jest tak istotne podczas szkolenia.

 

Zaufali nam:

Copyright Welders Factory © 2022 All Rights Reserved
Created by DANET Władysławowo 

Telefon: 510-167-686

office@weldersfactory.com